103318 Ergebnisse zur aktuellen Sucheinstellung
TrackRank mind. 3
 

Tour #56183: 2010.05.01. Asch-Schöneck-Muldenberg-Mühlleithen-Carlsfeld-Auersberg-Johannge...

Kategorie: Mountainbike
Tschechien » Karlovarský kraj (Karlsbad) » Krušné hory » Asch

Aš, Poštovní náměstí - chystáme se.

Ha! Konečně je to tu! Začal měsíc květen, a my vyrazili na tradiční akci "Božák" s nakole.assko.cz . Letos byla trasa tam naplánována poněkud méně tradičně (děkujeme Petře), a to najmě s přihlédnutím na "nesilničářskou sekci" naší bandičky. Dlužno podotknout, že se líbila, jako ostatně i dva další dny tohoto prodlouženého víkendu. Tak v podobném (a nebo ještě a ještě méně a méně hladko - asfaltovém) duchu snad budeme pokračovat i v dalších našich budoucích vyjížďkách!

Tedy nejdřív po notoricky známé trase přes Adorf, a potom okolo kolejí dále na severozápad až do Leubetha, kde jsme se stočili severovýchodním směrem na Schöneck, kam jsme se dostali po zpevněných hladkých silničkách. Novinkou byla trasa přes další talsperre, a to Muldenberg s opravenou hrází, když přes talsperre Carlsfeld jezdíme již tradičně - to bylo dnes nějak bez vody, jak se můžete přesvědčit na foto, na které vás zavede přiložený odkaz.

Dále nás naplánovaná trasa zavedla na dnešní nejvyšší její bod - Auersberg, kde je opravdu pěkná kamenná rozhledna, a také radar (víte na co); a pak jsme sjeli/vyjeli do Johanngeorgenstadt, z kterého sjezd do Potůčků jsme si zpestřili trasou okolo skokanských můstků.

Dojezd na horskou chalupu U Červené lišky byl do kopece po zpevněné, bez problému. Jakpak se nám tady následující dny asi bude dařit, a líbit?

 

Tour Galerie

Tour Karte und Höhenprofil

Kommentare abgeben

Möchtest du einen Kommentar abgeben?