103190 Ergebnisse zur aktuellen Sucheinstellung
TrackRank mind. 3
 

Tour #141391: 2014.09.16. Praia A Mare

Kategorie: Gleitschirm und Drachen
Italien » Calabria » Cosenza » Praia A Mare

Landing Praia

Praia A Mare - poletování u moře, přistávání na pláži, a opravdu teplo.

Podle Wikipedie byla Praia A Mare postavena původně jako malá, ale hustě osídlené vesnice rybářů a farmářů na plážích mezi úzkém průběhu řeky Noce (sever, který označí hranici s Basilicata ) a skalnatém ostrohu nad nivě řeky Lao .

Praia a Mare bylo po staletí Marina Village nedaleko města Aieta .

Etymologie jména je nejistý: umístění se měnil v průběhu času různých denominací. To pochází z Plaga Sclavorum , a to pláž degli Schiavoni , na památku dopravy zboží a lidí ve starověku to charakterizovalo Tyrhénské pobřeží, nebo z Plaga Slavorum , jmenovitě Beach Slavoni , místní přítomnosti kolonie Slovanů [ 3] . Plaga zase pochází z řeckého πλαγιά, plagovat , tj pláž [4] . Více nedávno to přejmenoval Praia d'Aieta (doslovně mínit Pláž Aieta ). Obec Marina nedaleko horského městečka se stává administrativně nezávislá v 1928 , za předpokladu, že konečný název Praia a Mare.

Královským dekretem ze dne 29. března a prefektury ze dne 16. dubna téhož roku, to je také odhodlán potlačení pro začlenění do nového města Praia a Mare v dalších dvou městských center, které se do té doby těšily po staletí budované autonomii: stejný společný aieta a poblíž města Tortora . V 18.července 1937 Aieta a Tortora získat zpět svou autonomii [5] . Mezi šedesátých a devadesátých letech město vidělo významný rozvoj, díky investicím Skupiny a Marzotto rodiny Agnelli .

Dnes Praia a Mare, který zahrnuje také " ostrov Dino , žije především z cestovního ruchu .
 

 

Tour Galerie

Tour Karte und Höhenprofil

Kommentare abgeben

Möchtest du einen Kommentar abgeben?