103190 Ergebnisse zur aktuellen Sucheinstellung
TrackRank mind. 3
 

Tour #163474: Nové Město na Moravě - Singletrek NMNM

Kategorie: Mountainbike
Tschechien » Kraj Vysočina (Hochland) » Žďárské vrchy » Žďár nad Sázavou

Hotel SKI ve ski a cyklo areálu, vhodné místo k občerstvení a odpočinku

Singltrek NMNM  - Nové Město na Moravě  -   http://www.vysocina.bike/

SKI běžecký areál,  ve kterém    je   také   vyznačeno   6 tras   singltreku.   Jednotlivé trasy  jsou velmi dobře  a přehledně  značené    http://www.vysocina.bike/wp-content/uploads/2014/06/singletracky_planek1.jpg      Fialová  a  zelená  trasa je  lehká,   projížďková  dětská   trasa a pro  úplné  začátečníky.   Modrá  trasa pro  začínající a  nezkušené   cyklisty na MTB kolech.   Červená a  oranžová  jsou už pro  zkušenější   bajkery,  na trasách jsou  i některé  obtížnějšší  pasáže  s  nutnou  větší  změnou  rytmu a  směru.   Černá trasa  je   již pro  zkušené  bajkery,  na trase je jeden    hodně  obtížný   úsek  sjezdu po  velkých  kamenech,  který  je však možné bezpečně  objet.      V celém areálu jsou  pouze  3  obtížnější  krátké  kamenité  umělé  úseky, které je  možné objet okolo,  dva jsou na černé  a jeden na červené trase.     

Z centra  SKI areálu, kde jsou i velká parkoviště  je možné  mimo    singltreku  jet  také  na značené   MTB  okruhy    http://www.vysocina.bike/mtb-okruhy/mtb-okruhy/

V areálu  je   hotel  s restaurací  a  dvě další  občerstvovny.   Rovněž v okolí,  na okraji města  jsou další  restaurace. 

 

 

Weitere Informationen:

http://www.vysocina.bike/

Tour Galerie

Tour Karte und Höhenprofil

Kommentare abgeben

Möchtest du einen Kommentar abgeben?