103222 Ergebnisse zur aktuellen Sucheinstellung
TrackRank mind. 3
 

Tour #161843: H.K.-vlakem do Ždírec n.Doubr. -Svratka -Litomyšl -Ústí n.O. -Kostelec n.O. -...

Kategorie: Trekkingbike
Tschechien » Královéhradecký kraj (Königgrätz) , Kraj Vysočina (Hochland) , Pardubický kraj (Pardubice) » Železné hory ; Svitavská pahorkatina ; Orlická tabule » Hradec Králové ; Havlíčkův Brod ; Žďár n.Sáz. ; Svitavy ; Ústí n.Orl. ; Rychnov n.Kň.

Pobočný rybník, nedaleko městečka Krucemburk

Okružní vvýletní  kombinovaná  trasa   kolo a  vlak,  vedená  z  Hradce Králové   vlakem 85 km (1hod. a 40 min.) do  městečka Ždírec nad Doubravou a odtud  již na kole  139 km  přes Krucemburk, Svratku, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí  a Týniště nad Orlicí  zpět  do Hradce Králové, na Moravské předměstí.  Trasa je vedená po dobrých  zpěvněných  cestách a silnicích  z oblasti Železné hory  přes  Svitavská pahorkatina  a Orlickou tabulí zpět.    Mapa :  https://mapy.cz/s/2fF41

Hradec Králové, část  Moravské předměstí, od střediska Hvězda jedem přes  část Třeběš  a po cyklotrasách dojedeme 5 km na  železniční nádraží v Hradci Králové a odtud jedeme vlakem do stanice Rosice nad Labem, kde přestoupíme na jiný vlak, kterým dojedeme do stanice Ždírec nad  Doubravou a  odtud již jedeme  na kola  zpět do Hradce Králové.  Ze Ždírce nad Doubravou vyjíždíme  vlevo  přes  silnici č. 34 k rybníku Pobočenský a vlevo do městečka Krucemburk na náměstí a z něho  vpravo po cyklo-4122 a pak  po cyklo-4120 do městečka Svratka  a z něho vlevo na sever po cyklo-4180 přes obec Čachov, přes silnici č. 34 do městečka Proseč, dál  po cyklo-Maštale 8 a cyklo-Maštale 4 objíždíme zprava   oblast  Toulovcovy maštale do obce Jarošov a dál  k silnici  č. 359 do obce Dolní Újezd a tam vlevo po silnici č. 359 a cyklo-4019 do města Litomyšl, přes  silnici č. 35 a stále po cyklo-4019 vlevo přes náměstí a dál po cyklo-182 do obce Sloupnice a rovně k silnici č. 315 a vpravo po ní přes hrádek  a pak cyklo-18   kolem železniční stanice na okraj města Ústí nad Orlicí  a stále  po cyklo-18 kolem řeky Tichá Orlice do obce Dolní Libchavy a tam  vlevo  podjezdem pod silnicí č. 14  a po cyklo-4046 přes Orlické Podhůří do obce Lhoty u Potštejna a dál přes obce Borovnice, Chleny a Vrbice na okraj městečka  Kostelec nad Orlicí a dál podél želůezniční trati a  řeky Divoká Orlice  po cyklo-4363  přes obec Častolovice, Čestice  a Lípa do městečka Týniště nad Orlicí na náměstí a tam vlevo  přes  silnici č. 11 a přes řeku Orlice a pak vpravo přes Štěpánovsko  a po cyklo-4258 přes  Suté břehy a kolem rybníku Výskyt    zpět  do Hradce králové  a   přes  část Malšovice  na Moravské předměstí, odkud jsme vyjížděli.

 

 

Tour Galerie

Tour Karte und Höhenprofil

Kommentare abgeben

Möchtest du einen Kommentar abgeben?