103190 Ergebnisse zur aktuellen Sucheinstellung
TrackRank mind. 3
 

Tour #141388: 2014.09.14. Calvisi Matese

Kategorie: Gleitschirm und Drachen
Italien » Campania » Matese » Calvisi

Take Off

Dnes už se těšíme na kopec. Po poletování nás ze vzduchu nakonec vyhání déšť. V Calvisi jsme už byli, a tak se scházíme a sjíždíme v už známé hospůdce :- )

Matese Massif je součástí " Apeninského Sunni a je zahrnuta ve dvou regionech ( Campania a Molise ) a čtyř provincií ( Benevento , Campobasso , Caserta a Isernia ).

Nejvyšší vrchol se nachází v Molise , v obci Roccamandolfi, a je Hora Miletto (2050 m nm ), v návaznosti na Gallinola (1923 m nm ), který se stane být nejvyšší vrchol v regionu Kampánie, na horu Mutria (1823 m nad mořem ), Hora Erbano v obci Gioia Sannitica (1385 m nm ) a Monte Maio.

Masiv Matese směřuje na západ přes údolí Blízkého Volturno s ohledem na hory Trebulani , východ Area preappenninica Molise, sever je omezena horami Mainarde a Maiella , na jihu masivním Taburnus .

Od severu k jihu masivní dosáhne prodloužení cca 60 km a od východu na západ je cca 25 km. Hory jsou součástí regionálního parku Matese.

Tam je jezero ledovcového původu ( jezero Matese ), dvě umělá jezera (z Gallo Matese a Letino , tvořená přehradou na řece Lethe ) a lyžařského střediska Bocca della Selva ( BN ) a Campitello Matese ( CB ) , která se nachází jeden z nejvýznamnějších stanici na jihu.
 

 

Tour Galerie

Tour Karte und Höhenprofil

Kommentare abgeben

Möchtest du einen Kommentar abgeben?