103318 Ergebnisse zur aktuellen Sucheinstellung
TrackRank mind. 3
 

Tour #109693: 2012.07.05. Diecimo

Kategorie: Gleitschirm und Drachen
Italien » Toscana » Lucca » Diecimo

Noční Caprino Veronese.

Organizační šum a vývoj počasí na jihu nás po příjezdu ze Slovenska, kde jsme si zažili mnoho zážitků letových i neletových, trochu zdržel, ale po pár dnech pokračujeme v našem paraglidingovém výletě, a 4. července 2012 poměrně celkem brzy odpoledne odjíždíme z našeho hlavního města Prahy. Po dálnici D5 svištíme z Prahy směrem na Plzeň, a dál pokračujeme přes hraniční přechod Rozvadov / Waidhaus po A6 směrem na jih. Naším nočním cílem je paraglidingové centrum poblíž městečka Caprino Veronese, ležícího nedaleko Lago di Garda. Po ujetých cca 800 km tady přespíme, a i když nás láká zůstat zde, protože v nejbližších následujících dnes se tady bude konat festa, pokračujeme na domluvený sraz přes Veronu a Modenu na Diecimo, kde se máme setkat s bandou ostatních.

V Italia jsem zhotovil pár foto a video, budu rád, když si je prohlédnete, klikněte na odkaz pod "Další informace". Děkuji.

LÉTÁNÍ A Diecimo
Nachází se podél hlavní silnice SP2 pro Abetone-Brenner, krátce po Lucca pole volný let Diecimo se nachází ve městě Borgo a Mozzano v místech Diecimo podél řeky Serchio, několik kilometrů od "Ďáblův most" .
 

Vzletu z horského Bargilio v Cune resort nabízí vertikální pokles asi 700 metrů, a je orientován na jihozápad. Doporučená křížovém startu nebo francouzské . Možnost Top Landing.

Velký přistání, je ideální pro paragliding, ale i pro Delta se nachází podél hlavní silnice SP2, v blízkosti řeky Serchio. Přistání není přímo viditelný z vzletu, je na levé straně jednou šel hřeben hory Bargilio.

Ideální pro letní letů dynamiky a termodynamiky je vhodná i pro studenty a začátečníky v pozdních hodin odpoledne.
vánek směřovat údolím nám umožňuje létat iv zimě, což snižuje vítr severní kvadranty.
 

 

Tour Galerie

Tour Karte und Höhenprofil

Kommentare abgeben

Möchtest du einen Kommentar abgeben?