103320 Ergebnisse zur aktuellen Sucheinstellung
TrackRank mind. 3
 

Tour #109515: 2012.06.30. Stranik

Kategorie: Gleitschirm und Drachen
Slowakei » Žilinský kraj » Zástranie » Teplička

Ráno.

Na kolo jsem se v mezidobí nedostal, a už tu je, díky dvěma státním svátkům, každoroční příležitost vyrazit do přírody, a pokud možno nejlépe do vzduchu.

Touhle dobou většinou jezdíváme na jih. Letos 2012 tam ale není úplně prima počasí, a byli jsme přinuceni vymyslet náhradní řešení, sledujíce ovšem neustále vývoj počasí v Italia. Nyní ale nebylo dlouho o čem přemýšlet, a po krátké domluvě jsme alespoň na pár dní zamířili východním směrem, a podívali se na známou startovačku kousek od města Žilina nad městečkem Teplička - na Straník.

Foto a video si prohlédnete, když kliknete na odkaz "Ostatní informace".

1.Mesto Žilina je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky; združuje osoby, ktoré majú na jej území trvalý pobyt.

2.Mesto Žilina je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a s vlastnými príjmami.

3.Základnou úlohou Mesta Žilina pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov. Mestu pri výkone samosprávy možno ukladať povinnosti a obmedzenia len zákonom a na základe medzinárodnej zmluvy.

4.Mesto Žilina má právo združovať sa s inými obcami v záujme dosiahnutia spoločného prospechu.

Predstaviteľom mesta a najvyšším výkonným orgánom mesta je primátor mesta, Ing. Igor Choma.
 

 

Tour Galerie

Tour Karte und Höhenprofil

Kommentare abgeben

Möchtest du einen Kommentar abgeben?