103318 Ergebnisse zur aktuellen Sucheinstellung
TrackRank mind. 3
 

Tour #109454: 2012.06.17. Sorica

Kategorie: Gleitschirm und Drachen
Slowenien » North West Slovenia » Bohinj » Sorica

Take off Sorica.

Moje loňská absence ve vzduchu se dnes naplno projevila. Na zachycení se ve vzduchu a získání výšky k bezpečnému odletu je na této startovačce jen poměrně krátký časový úsek. Nestartoval jsem sice úplně pozdě, ale stoupák, který by mi umožnil úspěšné pokračování v letu, ne a ne najít. Těší mně, že jsem se rozhodl správně, a vrátil se na bezpečnou přistávačku přistání dolu pod kopec.

Pak jsem dojel stopem nahoru pro auto, a odjel zpátky do Tolminu, kam ostatní z party doletěli :- )

Večer jsem si dal alespoň jednoduchý let slet z Kobaly.

Na foto a video se podíváte, když kliknete na odkaz dole.

Sorica-scénické klenot na rozlehlých svazích strmé zelené senožetmi a štíhlé modříny zaseto svět plný bublající prameny. Zde, na jaře začíná v čerstvé vůně, plná naděje, vlny letních trav na podzim s prvním listu jako zčervenání hry fialové slunce av zimě s hromadami sněhu.
Na kopci nad obcí stojí barokní kostel s malbami Johna Subic a Ivan Grohara.
Uprostřed této krásy jsou roztroušeny bílé domy, obklopené zahradami a pěstěnými poli, na kterém stojí jako stohy sena Sentinels velký s cihlovými pilíři.
Sorica, spolu se svými vesničkami, je něco zvláštního. Také proto, že to byla vypořádána v roce 1283 prvních osm přistěhovalců z Tyrolska. Jejich nástupci jsou přírodním bohatstvím vzhledem k nedostatečnému vesnice s jeho tvrdou práci, vynalézavost a výrazné chuti svého života. O tom svědčí názvy hor, jména-názvy.
 

 

Tour Galerie

Tour Karte und Höhenprofil

Kommentare abgeben

Möchtest du einen Kommentar abgeben?